Listopad 2009

Končim :(....

24. listopadu 2009 v 15:41 | Zm[rz]linka ^3^ **Naposled tady :(**
Navždycky x(...

Diplík pro L ~

22. listopadu 2009 v 10:34 | Zm[rz]linka ^3^
Snad se líbí :] Dala sem si na něj záležet, ale jestli se nelíbí, klidně udělám novej =)

Kabátek blogu 02

22. listopadu 2009 v 10:08 | Zm[rz]linka ^3^ |  Kabátky ^^
Design se jmenuje: Little cat
Vyrobila ho: Zm[rz]linka ^3^
A to v programu: PhotoFiltre
V čase včetně nastavování: 10 min.
Dominantní barva je: Hnědá, černá
Další barvy: -
Inspirace: Kočky
A Zm[rz]linka ^3^ k tomu říká: Taky je docela dobrej, ne?
Spokojenost: 85%

Thák :]...

21. listopadu 2009 v 13:56 | Zm[rz]linka ^3^ |  Diarýk ^^
Čáu cm5_laugh.gif image by Salisko,
jak se vede? U mě supééér! Každou sobotu hranolky a nugety, to si nechám líbit . Byli sme va bazénu a s bráchou sme tam skákali..... Když sme šli na tobogán, tak sem jela trošku pomalejc, ale zatimco brácha si to pěkně užíval thwow.gif image by Salisko. Jela sem první, a zamnou jel brácha. Brácha asi sjel jenom 5 vteřin po mně a už to svištělo . Narazil do mě nohama, zakřičel a pak mě předběhnul. Zkrátka velká sranda . No takhle sme to dělali pořád dokola, skákali, naráželi do sebe a zase skákali... skákali sme najednou, i zvlášť. Jednou, když sem chtěla skočit z můstku, tak sem se neudržela a spadla sem muha.gif image by Salisko. Jelikož sme měli dvoje brejličky do vody, tak sme si hráli i takto: Brácha (nebo já :D) hodil do vody jedny breličky a já sem je pak musela vylovit . A teť přestoupíme třeba k jinému téatu... "Holku z popelnice" mám už skoro dočtenou, je to docela dobrá kniha . Já už asi budu končit a pudu něco přidat, pp
Zm[rz]linka ^3^

Lol :D

21. listopadu 2009 v 9:13 | Zm[rz]linka ^3^ |  Fun ^^
Jmenuje se: Anička nic neumí =D
Je jich:4 řádky :)
Spokojenost: 41%
Koment: Určitě to každej zná, mno. Jinak sem ale nekopírovala!

Anička přinese ze školy poznámku:
Vaše dcera nic neumí! Tatínek
odepsal: Právě proto jí posílám
do školy :D!

Bylo to tak strašný, jak sem nečekala =D

18. listopadu 2009 v 18:58 | Zm[rz]linka ^3^ |  Diarýk ^^
Hello ,
nadpis trošku přeházenej, ale nemůžu za to, že je to pravda . Ráno bez problému, až na to pozdní vstávání . Snídaně nebxyla dobrá, protože to byli moje slyny. Jinak řečeno: Nejedla sem . Nechala sem to být, ale vtý rychlosti sem zapomněla si dát do baťohu pití a jídlo muha.gif image by Salisko. Já ho sice zapomínám vždycky, ale nevim co tady mám psát . No tak já budu psát dál o mém dni, tohle je přece deníček, ne cm5_laugh.gif image by Salisko? Tak sem šla takhle do školy, i když sem nejedla, stejně sem přišla pozdě, takže sem se najíst klidně mohla . Ještě že tam byla moje kámí, která byla předtim nemosná, a ta mi hned zlepšila náladu . První hodina ájina, děti sedněty si, druhá hodina a třetí hodina vv, děti sedněte si ...... jednou se z toho zbláznim, co to plácám, jednou určitě ne, zbláznim se 100000x . Mno nic, úkoly už mám udělaný, ale ještě musim hrát na nástroj . Thák já běžim, ať to mám co nejdřív hotový .
Pp!
Zm[rz]linka ^3^

Pixlíci * Milks

18. listopadu 2009 v 18:33 | Zm[rz]linka ^3^ |  Pixlíci ^^
Jmenuje se: *Milks*
Je jich: 4
Spokojenost: 76%
Koment:Ty se mi líběj, ale znám i hezčí
Já kopíruju s:
Ty kopíruješ s:

Kusovka → Cute meloun ^3^

18. listopadu 2009 v 16:47 | Zm[rz]linka ^3^ |  Kusovky ^^
Jmenuje se: Cute meloun
Je jich: 1 kus :)
Spokojenost: 94%
Koment: Je super, takovej cuteee ^^
Já kopíruju s:
Tohodle sem měla někde zakopnutýho v kompu =D
Ty kopíruješ s:

Kabátek 01

17. listopadu 2009 v 18:05 | Zm[rz]linka ^3^ |  Kabátky ^^
Design se jmenuje: I ♥ fall
Vyrobila ho: Zm[rz]linka ^3^
A to v programu: PhotoFiltre
V čase včetně nastavování: 45 min.
Dominantní barva je: Hnědá, oranžová
Další barvy: Černá, že by?
Inspirace: Podzim
A Zm[rz]linka ^3^ k tomu říká: Tenhle layout je krááásnej! Jednoduchej, ale tyhle typy sou mooc krásňoučký! Co Ty, líbí se Ti?
Spokojenost: 100%
Ikonka vypadá:

Sjůpr day ^^!

17. listopadu 2009 v 15:49 | Zm[rz]linka ^3^ |  Diarýk ^^
Hello smile-4.gif image by Salisko,
dneska se toho tooolik stalo a možná ještě stane . Tak já si du zase zatěžovat mozek svejma zpomínkama thcheeky.gif image by Salisko. Byli sme v katedrále, tam mi byla sice "trošililinku" zima, ale věděla sem, že pak pudem do restaurace a knihkupeství tak sem radši jen říkala"Ach jo.... mě to tu neba..." cm5_sad.gif image by Salisko. Naštěstí to trvalo "jenom" hoďku, takže to tak strašný nebylo :D. Byli sme asi ve 4 restauracích, ale všechny byli plný. Njn, když je státní svátek ..... Nakonec sme oběvili jednu krááásnou, hvězdičky tam napsaný nebyli, ale já bych dala asi tak 1000 hvězdiček . Dala sem si tam svíčkovou na smetaně, i když bych řekla spíš na brusinkách cm5_laugh.gif image by Salisko. Zdálo se, že je konec výpravi, ale to sem si myslela špatně. Šli sme ještě do véééékého knihkupeství . Táta mi ještě říkal, že si mám vybrat jenom jednu knížku, ale pak nakonec svolil na dvě, protože jedna byla levná a malinká . Samozřejmně moc hezká love-5.gif image by Salisko! V tý velký sem si nepřečetla ani slovo, ale už mám od ní jinej díl. Hádejte, jak se menuje ? Kdepak, to stejně neuhodnete, menuje se..... ehm.... "Holka z popelnice" . LoL :D. Ale vipadá docela lákavě, tak já budu končit, pp!
Zm[rz]linka ^3^